jahankoodak

 

کود تقویتی ارگانیک تخصصی رزها

مناسب برای انواع رزها،دارای ترکیبات 100 درصد طبیعی که مواد مغذی برای رشد گیاه را تا 4 ماه تامین میکند.

روش مصرف

1.دانه های گرانول را 2 بار در سال بطور یکنواخت اطراف گیاه پخش نمائید.

2. توسط بیلچه و یا شن کش،کود وخاک را زیرو رو کنید تا با هم به خوبی مخلوط شوند.(برای فعال شدن کود بلا فاصله گیاه را آبیاری نمائید)    3. مقدار مصرف برای گیاهان کاشته شده درباغچه حدود 40تا 50 گرم و برای گیاهان جوان و گلدانی 20 تا 25 گرم در هر بار مصرف کافی میباشد.(برای اندازه گیری صحیح از پیمانه داخل جعبه استفاده نمائید)                                                                      

ترکیبات

مخلوط مواد مغذی ارگانیک N+P+K           8+4+8 +Mgo2+Fe1

نیتروژن کامل(N) 8%،نیتروژن اوره 3%،نیتروژن آمونیوم 1%،اسید فسفریک بدون آب 4% (P2O5) محلول در آب وسیترات آمونیوم طبیعی،اکسید پتاسیم محلول در آب 8%( (K2o،اکسید منیزیم 2% (Mgo)،آهن 1% (Fe) . این محصول حاوی پروتئین های فرآوری شده مطابق با مقررات 2009/1069 جامعه اروپا میباشد.

در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

شرکت وارد کننده:گل و گیاه جهان کودک (مرادی)

www.jahankoodak-ai.com

شما اینجا هستید: Home 4 محصولات-1 کود تقویتی ارگانیک تخصصی رزها

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.