jahankoodak

گیاهان خانگی پاور اسپری

 

نام محصول: گیاهان خانگی پاور اسپری

 

برای رشد مناسب بوده و فوق العاده به برگ‌ها درخشش اضافه‌ای می‌دهد.

پس از مدتی گیاهان، برگ‌های رنگ و رورفته‌ای می‌یابند. این اسپری علاوه بر درخشش اضافی که تامین می‌کند،

مواد مغذی جذب پذیر را به سرعت به گیاه‌هایتان می‌رساند. گیاهان شما ظرف مدت کوتاهی ظاهراً تازه‌تر، سالم‌تر و حیاتی‌تر از پیش خواهند شد.

قبل از پاور اسپری پوکون گیاهان را آب دهید. اجرای کار را بهبود می‌بخشد. پس از اسپری زدن گیاهان را در نور مستقیم آفتاب قرار ندهید

علاوه بر گیاهان خانگی پاور اسپری پوکون، برای گیاهان سبز، مثل تقویت کننده پوکون، گِرِین پاور پوکون و محصولات مراقبت گیاه با کیفیت بالاتر، نیاز مشتریان را تامین می‌کند.

طرز استفاده:

پیش از استفاده کاملا تکان دهید، هر 10-7 روز یک بار برگ‌ها را اسپری کنید تا لایه مشهودی به وجود آید با استفاده منظم از پاور اسپری پوکون، گیاهانتان را در وضعیت عالی نگه می‌دارید.

از زدن اسپری روی گلها خودداری شود. ترکیب آماده استفاده از محلول برای مرطوب سازی برگ، محلول آب حاوی نیتروژن اوژه منیزیم، عناصر کمیاب، عوامل ضدخوردگی و emulqater می باشد.

از دسترس کودکان و حیوانات اهلی (دست آموز) دور نگه داری شود.

بین درجات 40-5 سلسیوس نگهداری شود.

محتوی: 300 میلی لیتر claim

 

شما اینجا هستید: Home 18

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.