jahankoodak

 

عنوان: تقویت کننده گیاهان تراس و بالکن

آیا شما هم می‌خواهید گیاهان سالم، زیبایی را به راحت‌ترین وضعیت پرورش دهید:

خوشحال می‌شویم تا به شما کمک کنیم! از سال‌های تجربه ما استفاده کرده  از نتیجه مربوطه لذت ببرید.

 

 

تقویت کننده گیاهان تراس و بالکن گیاهان گلدانی شما روی تراس یا بالکن زمانی فراوان گل خواهد داد که آنها را با تقویت کننده گیاه تراس و بالکن پوکون تغذیه کنید.

این تقویت کننده حاوی مغذی‌های ضروری و ترکیبی غنی از عناصر کمیاب است تا گیاهان تراس و بالکن شما را سالم و زیبا‌تر نگه دارد.

طرز استفاده

پیش از استفاده، کاملاً تکان دهید. هفته‌ای یک بار این تقویت کننده را استفاده کنید. یک درب پر تقویت کننده برای هر لیتر آب استفاده کنید.

بعد از مصرف درب بطری را با آب بشویید.

این تقویت کننده از یک محلول، تحقیق شده به صورت 1:1 با آب تشکیل می‌شود، به نسبت تقویت کننده NPK 7-4-7 با اسید هیومیک بودن

عناصر تشکیل دهنده کود تقویتی 5/3 درصد نیتروژن کامل (N) 2/1 درصد نیترات نیتروژن 1 درصد نیتروژن آمونیوم 3/1 درصد نیتروژن اوره

2 درصد اسید فسفریک مطلق ، محلول در آب 5/3 درصد اکسید پتاسیم محلول در آب (O2K) 1 درصد اکسید منیزیم کامل (Mqo)

ریزمغذی‌های محلول در آب:

0/2 درصد بر - 0/004 درصد مس 0/03 درصد آهن - 0/02 درصد منگنز - 0/002 درصد مولیبدن - 0/004 درصد روی عامل ترکیب پذیر

شما اینجا هستید: Home 13

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.