jahankoodak

 

کود تقویتی تخصصی لواندر(اسطو خودوس)وگیاهان داروئی

مناسب برای گیاهان دارویی و معطر و خانواده نعناء،دارای ترکیبات 100 درصد طبیعی و ارگانیک که مواد مغذی گیاه را تا4 ماه تامین میکند

روش مصرف

دانه های گرانول را دوبار در سال بطور یکنواخت اطراف گیاه پخش نمائید.

برای فعال شدن کود بلافاصله آبیاری نمائید.

برای گیاهان کاشته شده در باغچه حدود 30 تا 40 گرم و برای گیاهان جوان و داخل گلدان 10تا20گرم برای هر گیاه کافی میباشد.(به طور تقریبی 100 گرم برای هرمتر از فضای زیر کشت)

برای اندازه گیری دقیق از پیمانه داخل بسته استفاده شود.

ترکیبات

مخلوط مواد مغذی ارگانی  N+P+K        8+4+6 +Mgo2

نیتروزن کامل(N  ) 6%،اسید فسفریک بدون آب(P2O5) 4%،سیترات آمونیوم خنثی،اکسید پتاسیم محلول درآب (K2O) 8%،اکسید منیزیم کل(Mgo)2%،

این محصول حاوی پروتئین های فرآوری شده مطابق با مقررات2009/1069 جامعه اروپا میباشد و برای استفاده در کشاورزی بیولوژیکی مطابق با مقررات اروپا مورد تائید قرار گرفته است.

 در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.                                             

شرکت وارد کننده:گل و گیاه جهان کودک (مرادی)

www.jahankoodak-ai.com

شما اینجا هستید: Home کود تقویتی تخصصی لواندر و گیاهان داروئی

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.